Gratis bemiddelaar in kantoorruimte! Kantoorruimte huren Vurehout 19 , Zaandam? Bij KantoorBalie.nl kunt u kantoorruimte huren Vurehout 19 , Zaandam.
kantoorruimte Zaandam
Toon de kaart

Beschrijving kantoorruimte

Vurehout 19 , 1507 EC Zaandam

635 m² - 635 m²

€ 100 per m2

Het betreft hier een mooi pand waarvan de oorspronkelijke bestemming verkoopruimte was, maar dat nu is ingericht als kantoor. De ruimte is daardoor heel licht wat het aangenaam maakt om er te werken. Het gebouw is gestoffeerd en beschikt over een mooie kantine. De ruimte is ook geschikt als verkoopruimte voor detailhandel of showroom. De ligging vlakbij het centrum van Zaandam, een paar minuten lopen van het treinstation van Zaandam maakt het goed bereikbaar per openbaarvervoer. Ook met het eigen vervoer is dit gebouw goed te bereiken: de A7 en A8 liggen op anderhalve kilometer rijden.

 

Beschikbaarheid

Kantoorruimte op deze locatie is per direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u bellen met KantoorBalie.nl of onderstaand formulier invullen.

 

Ja, breng mij vrijblijvend in contact met de aanbieder van de kantoorruimte
De met een * gemarkeerde velden zijn verplicht.

 
 Dhr.    Mevr.   
Naam:*
Bedrijfsnaam:
 
Telefoonnummer:*
E-mail:*